Adžamal a transplantácie očných rohoviek v Afganistane? Takto BERKAT pred rokmi začal: sprievodca projektom
background

Pridajte sa k nám na Facebooku

HOME - BERKAT, občianske združenie
efektívna a adresná pomoc - Afganistan, Maroko, Slovensko
Chcem pomôcť

Číslo účtu BERKAT POMÁHA:

SK1783300000002000175774

Darovať teraz online - darujme.sk Výzva na portály ĽudiaĽuďom

Ako sme pomohli Omamy

Omamy bojujú proti začarovanému kruhy chudoby

Ak sa narodíte do začarovaného kruhu chudoby, veľmi pravdepodobne v ňom zostanete po celý život. Cesta von je možná iba vtedy, ak zasiahneme včas. Omamy sme podporili sumou 1000 € a téme sa budeme ďalej venovať.

Vedeli ste, že...?

100% vášho daru pomáha

100% vášho daru pomáha

sprievodca projektom
Legenda o Berkate Začalo to Adžamalom Berkat na Slovensku Hlavné ciele a zásady Afganistan Rohovková slepota Komu pomáhame Len jedno oko Ako sme pomohli Ako pomôcť
Novinky

Pomoc chudobným ľuďom na Ukrajine

BERKAT  •  8. máj 2017

Pomoc chudobným ľuďom na Ukrajine
Sumou 333 € sme spoločne podporili aktivity kňazov Misijnej spoločnosti svätého Vincenta de Paul na Ukrajine, ktorí pomáhajú chudobným rodinám, polosirotám a ťažko chorým ľuďom v Ukrajinskej provincii.
Popri finančnej pomoci najviac pomôžu trvanlivé potraviny (cukor, ryža, cestoviny, konzervy, olej), obuv, školské a hygienické potreby, prípadne voľnopredajné lieky a zdravotnícky materiál na ošetrenie rán.
Ak by ste mali záujem pomôcť, ozvite sa nám na čísle 0918 679 732.

Pre dokreslenie situácie: doprava materiálnej pomoci na Ukrajinu nie je jednoduchá. Zabezpečujú ju rehoľné sestričky, ktoré majú charitné pečiatky. Spolupracujú so slovenskými kňazmi, zvlášť pri ošetrovaní rán a dekubitov. Previezli aj antidekubitarny matrac, lebo tam zomiera jedná pani na rakovinu a má rany po celom tele. Nemocničnú liečbu, si už nemohla dovoliť... To, čo sa vyzbieralo, sa zatiaľ podarilo vždy previesť bezpečne.