Berkat nám pomáha byť ľuďmi s otvoreným srdcom. Venujte nám pár minút, aby sme sa predstavili: sprievodca projektom
background

Pridajte sa k nám na Facebooku

HOME - BERKAT, občianske združenie
efektívna a adresná pomoc - Afganistan, Maroko, Slovensko
Chcem pomôcť

Číslo účtu BERKAT POMÁHA:

SK1783300000002000175774

Darovať teraz online - darujme.sk Výzva na portály ĽudiaĽuďom

Ako sme pomohli Berkatovce v Agouti

Výborná správa: škola v Khode má zavedenú elektrinu

Vďaka našej spoločnej dlhodobej podpore má „nejaká“ škola uprostred pohoria Atlas 4000 kilometrov ďaleko od minulého roka zrekonštruované toalety a najnovšie aj zavedenú elektrinu.

Vedeli ste, že...?

100% vášho daru pomáha

100% vášho daru pomáha

sprievodca projektom
Legenda o Berkate Začalo to Adžamalom Berkat na Slovensku Hlavné ciele a zásady Afganistan Rohovková slepota Komu pomáhame Len jedno oko Ako sme pomohli Ako pomôcť
Novinky

Aktivity Člověka v tísni v Sýrii podporíme 712,70 €

BERKAT  •  20. september 2015

Z tohtoročnej zbierky Berkat pomáha podporíme aktivity českej organizácie Člověka v tísni v Sýrii sumou 712,70 €, čo je aktuálny presný zostatok našej zbierky. Táto suma naviaže na 864,10 € darovaných z výťažku marcového festivalu Jeden svet v Prievidzi.
Aktivity Člověka v tísni v Sýrii podporíme 712,70 €
Pre nás je podpora programu SOS Sýria Člověka v tísni (ČvT) symbolicky súčasťou Výzvy k ľudskosti s cieľom zmierniť humanitárnu krízu priamo priamo v postihnutých oblastiach krajiny, ktorá sa už viac ako 4 roky zmieta vo vojne.
Citát z nedávneho e-mailového newslettra ČvT: V této souvislosti nám také udělal radost obrovský nárůst solidarity a pomoci jak pro uprchlíky, tak i vysídlené a zranitelné lidi v zemích, odkud uprchlíci přicházejí - od začátku září na konto naší sbírky SOS Sýrie & Irák přibyl více než milion korun - děkujeme!
Aktivity Člověka v tísni v Sýrii podporíme 712,70 €

Dovetok: na nedávnych Ozvenách Jedného sveta opäť zarezonoval film Aleppo - zápisky z temnoty, kde práve vystupovali práve pracovníci ČvT.