Berkat nám pomáha byť ľuďmi s otvoreným srdcom. Venujte nám pár minút, aby sme sa predstavili: sprievodca projektom
background

Pridajte sa k nám na Facebooku

HOME - BERKAT, občianske združenie
efektívna a adresná pomoc - Afganistan, Maroko, Slovensko
Chcem pomôcť

Číslo účtu BERKAT POMÁHA:

SK1783300000002000175774

Darovať teraz online - darujme.sk Výzva na portály ĽudiaĽuďom

Ako sme pomohli Berkatovce v Agouti

Výborná správa: škola v Khode má zavedenú elektrinu

Vďaka našej spoločnej dlhodobej podpore má „nejaká“ škola uprostred pohoria Atlas 4000 kilometrov ďaleko od minulého roka zrekonštruované toalety a najnovšie aj zavedenú elektrinu.

Vedeli ste, že...?

100% vášho daru pomáha

100% vášho daru pomáha

sprievodca projektom
Legenda o Berkate Začalo to Adžamalom Berkat na Slovensku Hlavné ciele a zásady Afganistan Rohovková slepota Komu pomáhame Len jedno oko Ako sme pomohli Ako pomôcť
Novinky

Doktor Wahid pôsobí na novej klinike

DOKTOR WAHID, KÁBUL  •  2. november 2014

Od konca októbra doktor Wahid skončil svoju prax na klinike Nur - Svetlo a pokračuje vo svojom obore na novej a lepšej klinike VisionCare, ktorá je na európskej úrovni aj čo sa týka najnovšieho vybavenia. Nový kanadský kolega to popísal slovami, že mu ide ukázať nové Maserati.
Doktor Wahid pôsobí na novej klinike
Klinika VisionCare je súčasťou FMIC (Francúzskeho lekárskeho inštitútu pre deti), ktorý je podporovaný vládami Afganistanu aj Francúzska a tiež Univerzitou Aga Khana.
Po zabehnutí na novom pôsobisku budeme v transplantáciách očných rohoviek pokračovať. Momentálne je aj tak naďalej našim limitom (ne)dostupnosť rohoviek v Čechách alebo na Slovensku.
V rámci projektu Adžamal prešli rukami doktora Wahida na klinike Nur desiatky pacientov, ktorých transplantáciu očných rohoviek podporil český a slovenský Berkat. Doktorovi Wahidovi prajeme, nech sa mu na novom pôsobisku darí a tešíme sa na pokračovanie v ďalšej spolupráci!

Zázračné bábiky na hand-made portáli SaShe