Adžamal a transplantácie očných rohoviek v Afganistane? Takto BERKAT pred rokmi začal: sprievodca projektom
background

Pridajte sa k nám na Facebooku

HOME - BERKAT, občianske združenie
efektívna a adresná pomoc - Afganistan, Maroko, Slovensko
Chcem pomôcť

Pomoc ľuďom Ukrajiny:
100% vášho daru pomože!

Číslo účtu Berkat pomáha:

SK17 8330 0000 0020 0017 5774

Výzva na Donio.sk

Ako sme pomohli Generátory - elektrocentrály na Ukrajinu

Na Ukrajinu sme dodali minulý rok 31 generátorov

Bombardovanie kľúčových energetických bodov ruskými vojskami spôsobilo na Ukrajine nedostatok elektrickej energie, dôsledkom čoho sú plánované aj neplánované výpadky v sieti. A tak ani v oblastiach, kde boje síce neprebiehajú, ľudia nemôžu žiť ako-tak normálny život. Viac ako problematické je fungovanie nemocníc, škôl ale aj bežných domácností. Preto pomáhame výkonnými generátormi - elektrocentrálami škole, detskému domovu a takisto aj viacerým jednotkám vojakov, ktorí bojujú aj za našu slobodu.

sprievodca projektom
Legenda o Berkate Začalo to Adžamalom Berkat na Slovensku Hlavné ciele a zásady Afganistan Rohovková slepota Komu pomáhame Len jedno oko Ako sme pomohli Ako pomôcť
Novinky

Pomoc v Maroku

BERKAT.SK • 27. september 2011

Na festivale Jeden svet v Prievidzi sme zbierali štetce do školy v Agouti, aj „euro za kura“. Z vyzbieraných darov učiteľ Aziz nakúpil aj ovce a nádobu na vodu pre deti v škole a tiež aj čisté papiere na kreslenie.
Rovnica 1 euro = 1 kura vypadá jednoducho, ale v marockých podmienkach to znamená veľmi veľa. Takže právom môžeme mať radosť a ako píše Jana z českého Berkatu: „Udělali sme něco neskutečného!“
Učiteľ Aziz nakúpil z darovaných peňazí 203 kureniec pre 35 rodín. Prinášame vám pohľad na zakúpené zvieratá, šťastie tých ľudí je vidieť.

novinky
novinky
novinky
novinky
novinky
novinky
novinky
novinky
novinky
novinky
novinky
novinky