Berkat nám pomáha byť ľuďmi s otvoreným srdcom. Venujte nám pár minút, aby sme sa predstavili: sprievodca projektom
background

Pridajte sa k nám na Facebooku

HOME - BERKAT, občianske združenie
efektívna a adresná pomoc - Afganistan, Maroko, Slovensko
Chcem pomôcť

Symbolické adopcie


Zázračné bábiky


AKTUÁLNE: 2% Z DANE


Berkaťácka rodinka


Darček, ktorý pomôže


Berkat knižnica


PODPORIŤ TU A TERAZ


Chcem pomôcť

Číslo účtu BERKAT POMÁHA:

SK1783300000002000175774

Darovať teraz online - darujme.sk Výzva na portály ĽudiaĽuďom

Pridajte sa k nám na Facebooku

Ako sme pomohli Berkatovce v Agouti

Výborná správa: škola v Khode má zavedenú elektrinu

Vďaka našej spoločnej dlhodobej podpore má „nejaká“ škola uprostred pohoria Atlas 4000 kilometrov ďaleko od minulého roka zrekonštruované toalety a najnovšie aj zavedenú elektrinu.

Vedeli ste, že...?

100% vášho daru pomáha

100% vášho daru pomáha

Darček, ktorý poteší a pomôže

Potešte svojich blízkych a darujte im darček, ktorý zároveň pomôže! Ponúkame vám možnosť podporiť niektorú z našich aktivít v Afganistane alebo Maroku a darovať vašej rodine či priateľom symbolický darčekový certifikát. Ten obsahuje základné informácie o Berkate a konkrétny príbeh pomoci. V prípade záujmu je možné dopísať váš vlastný odkaz pre obdarovaného.

Darček, ktorý poteší a pomôže

Dedinka Agouti v Maroku

Nevidiaci v Afganistane

Príspevok 15 € na operáciu očnej rohovky

Príspevok 15 € na operáciu očnej rohovky
Dar na zakúpenie rohoviek a ich transplantáciu konkrétnym nevidiacim ľuďom v Afganistane. Celá operácia stojí približne 1000 €. Predstavme si, že za tú sumu môže niekto vidieť!

Štúdium pre Fatimu

Štúdium pre Fatimu za 15 € na 1 mesiac
Fatima má 15 rokov a v domácnosti býva spolu s 12 členmi rodiny, vrátane uja, ktorý sa stará o jej rodičov, ktorí sú už starí. Má štyroch starších súrodencov. Jej otec pracoval ako robotník.

Štúdium pre Karimu

Štúdium pre Karimu za 15 € na 1 mesiac
Karima má 17 rokov. Žije vo veľmi chudobnej rodine, jej otec je už 12 rokov paralyzovaný. Matka a staršie sestry pracujú na poli, kde pestujú jedlo. Jej najstarší brat pracuje v dedine. Karimin sen je byť lekárkou, aby mohla pomôcť svojmu otcovi.

Štúdium pre Naimu

Štúdium pre Naimu za 15 € na 1 mesiac
Naima má 14 rokov. Má sestru Hasnu. Jej otec zomrel pri hĺbení studne. Ovdovelá matka sa musela nasťahovať k svojmu bratovi. Jej snom je bývať vo vlastnom spolu so svojimi dcérami.

Štúdium pre Saru

Štúdium pre Saru za 15 € na 1 mesiac
Sara má 16 rokov. Jej otec pracuje ako strážnik za veľmi nízku mzdu v meste ďaleko od Agouti. Sara má tri sestry a piatich bratov.

Štúdium pre Mohameda

Štúdium pre Mohameda za 15 € na 1 mesiac
Mohamed je bratranec Fatimy. Takisto je najmladší zo súrodencov, ktorí už s rodinou nebývajú a žijú v iných mestách. Starnúci rodičia už nemajú ako zarobiť peniaze na zaplatenie internátu, ich sily stačia len na obhospodarovanie majetku.

Berkatovca

Berkatovca za 50 €
Kúpili sme 10 ovcí, predtým sme boli zameraní na kurence. Rodiny sa o ne starajú šikovne - kúpené ovce už majú aj jahniatka. V pomoci pokračujeme: ovce sa osvedčili, nakoľko je možné zužitkovať srsť aj mlieko.

Chcem pomôcť Garantujeme, že celá suma vášho daru ide priamo na vami zvolený účel zbierky. Podľa dohody môže ísť o príspevok v ľubovoľnej výške.

Budeme radi, ak nám napíšete vaše kontaktné údaje, aby sme vás priebežne mohli informovať o výsledkoch pomoci.
Certifikát vám automaticky pošleme e-mailom. V prípade záujmu ho môžeme zaslať poštou. Prosíme vás však o príspevok 2 € na tlač a poštovné. Aj tieto 2 € sú však vďaka podpore partnerov darované na účel zbierky! Certifikát môžeme poslať – či už e-mailom alebo poštou – priamo obdarovanému. (Uveďte prosím do poznámky.)Ďakujeme za váš dar a dôveru!

Po odoslaní formulára je potrebné realizovať prevod na účet zbierky Berkat pomáha 2000175774/8330 (Fio banka) s variabilným symbolom podľa výberu účelu zbierky:
• 1111 - Operácia očnej rohovky pre nevidiacich v Afganistane,
• 3333 - Ovocné stromy, ovce alebo podpora štúdia v dedinke Agouti.
Prispieť môžete ľubovoľnou sumou podľa vášho uváženia. Garantujeme vám, že celá suma daru ide na deklarovaný účel! Pre urýchlenie celého procesu prosíme uveďte do poznámky pri prevode vaše meno.

Údaje na úhradu:
• Číslo účtu: 2000175774/8330 (Fio banka)
• Variabilný symbol: 1111 (Afganistan) alebo 3333 (Maroko)
• Poznámka: vaše meno
• Suma: ľubovoľný dar podľa vášho uváženia


Naše hlavné ciele a zásady

Pridajte sa k nám na Facebooku